Yılbaşında Misafirlerinizi Hayran Bırakacak Dekorasyon Fikirleri

Yeni yıla girerken evinize gelen misafirlere, evinizin dekoruyla şaşırtmak, yılbaşında misafirlerinizi hayran bırakacak dekorasyon fikirleri ile evinizde yeni bir hava katmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise sizlere sunacağımız dekorasyon fikirlerin göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

​​​​​​Yılbaşını Renklerle Canlandırın

Yılbaşı gecesi her senin son gecesini gelecek senenin ilk yılına bağlayan gece kutlanmaktadır. Bu kutlamayı dışarıda kutlamak yerine evinizde kutlamak istiyorsanız, evinizde bazı dekor tasarımları yapmanız, eve gelecek misafirlerinizi de hesaba katıldığında ortamın yılbaşı gecesinin büyük coşkusuna eşlik etmesi gerektiğini unutmayın. Renkler insanların görsel algısı üzerinden büyük bir etkiye sahiptir. Ev dekorasyonu yaparken renklerin gücünden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Rengârenk bir avize, geceye en iyi uyumu sağlayan dekoratif renkli tablolar ve tabi süsler. Ortama giren her kişi üzerinde yılbaşı gecesi olduğunu psikolojisi kendini anında belli edecek.

Sade Dokunuşlar

Yılbaşı gecesi için canlı bir ortamda kutlamanın yanında sade bir ortam yatarak huzur veren sakin bir mekân içerisinde kutlamak da evinize gelecek olan misafirlerin dikkatini çekecektir. Ev içerisinde günlük kullanılan ancak gereksiz bir hava yaratan eşyaları misafirlerinizi ağırlayacağınız ortamın dışına çıkarın. Bu işe kanepe, koltuk veya masadan başlayabilirsiniz. Işıklandırmanın da bu yönde seçilmesi, mekân dekorasyon bütünlüğü sağlaması açısından önem taşır. Evinize gelen misafirlerin üzerinde pozitif havayı sade dekorasyonla sağlayın.

1 thought on “Yılbaşında Misafirlerinizi Hayran Bırakacak Dekorasyon Fikirleri

    Feride ÇARKLI

    (26 Aralık 2018 - 18:27)

    Bizim yılbaşı anlayışımız yazıda ki gibi değil ki. Bizde çekirdek ve meyvenin bol olması demek, birde saati gelince ışığı söndürüp kapatmak yılbaşıdır. Öyle değil mi;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir