Yatak Odası Dekorasyonunda Yenilik

Dinlenmek ve rahatlamak istediğiniz yer yatak odanızdır. Özetle, yatak odası dekorasyonunda yenilik yapmanız kendi kişisel barış ve huzur cennetine dönüştürecek küçük değişiklikler olumlu olmaktadır. Sizin için dinlenebilecek bir yatak odasına sahip olmayı başarmak için, dekore etme şekline denge getirmeniz gerekir. Beyaz ve açık griyi pembe veya başka bir renkle çok hafif renk tonunda birleştirerek güvenle dekorunuza taşıyın. Beyaz odanın parlaklığını vurgulayacak ve gri yoğunluğunu kıracaktır. Çıkarılması gereken başka bir kombinasyon, yeşil ile kombine edilen kumun renkleri ve doğanın renkleri her zaman en dayanıklı sayılmaktadır. Yaz mevsiminde halıya ihtiyaç duymayabilirsiniz, ancak yatağın alt kısmındaki hafif bir yaz halısı genel fotoğrafı tamamlayacaktır.

Yatak Odanızda Dekor Önerisi

Bitkilerdeki hasır sepetler ihtiyaç duyduğunuz yaz havasını getirecektir. Sıcakken örtmek istemeseniz bile, battaniye ve örtü, yatağı süslemek için gerekli unsurlardır. Hafif bir uyku için pamuk veya çarşafları seçin. Odanın duvarlarındaki renkler, ışık vermek için açık tonlarda kalmalıdır. Odanın bir köşesinde güzel bir buket çiçek yaratın ve her baktığınızda ruh halinizin yükseldiğini hissedin. Dekorasyonda birçok rengi karıştırmayın çünkü kafanız karışacaktır. Odanın geri kalanı için beyaz kavanozlar ve beyaz dekoratif öğeler seçin. Duvarınızı süslemek için parlak etiketlerle dairesel kesim yaparak duvarınıza yapıştırabilirsiniz. Ayrıca değişik tonlarda ışıklar ile farklı bir ortam yaratabilirsiniz. Ahşap ve kontrastı vurgulamak isterseniz, kurulumdan önce bunları bir ahşap rengi ile geçirebilirsiniz. Aksi halde doğal gölgesinde saklayınız. Metalik renk tonu ile kombine edilmiş beyaz komodin, odanızın lüksünü yükseltir. Yatak odası dekoru her zaman ayrıcalıktır.

1 thought on “Yatak Odası Dekorasyonunda Yenilik

    Mahmut ULU

    (27 Kasım 2018 - 23:25)

    Yatak odası dekorasyonu yapmak isteyenler ilk önce duvarlardan başlasın. Yeni duvar kağıt modelleri geldi yatak odaları için muhteşem eserler var bir bakın derim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir