Yatak Odalarında Sarkıt Aydınlatma Modelleri

Her ortamda şıklık ve zarifliği elden bırakmayanların yatak odalarında ise sihirli dokunuşlarla farklılık yakalanır. Farklı mobilya tercihlerinin yanı sıra avize modelleri de o odanın kalitesini ve muhteşem tarzını ortaya koyar. Genel olarak bakıldığında yatak odalarında sarkıt aydınlatma modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. Yatak odalarının kullanımı gereği ayarlı lambaların tercih edilmesi daha doğru olacaktır.

Yatak Odasında Gizemli Aydınlık

Bireylerin rahat ettikleri ve günün sonlandığı bu odalarda aydınlatma oldukça önemlidir. Genel olarak fazla sarkıt olmayan avizeler kullanılsa da artık yatak odaları için sarkıt avizeler daha çok dikkat çekmektedir. Tercihlere göre renk ve ışık ayarı istenildiği gibi yapılabilir. Yatak odasının sizi yansıttığını biliyor musunuz? Bu nedenle seçimleriniz de bu anlamda önem kazanacaktır.

Renkli Avizelerle Aydınlık Bir Oda

Yatak odalarında kullanılan tüm mobilya, perde, halı ve aksesuarların yanı sıra genelde unutulan avize seçimi de önemlidir. Yatağın ve gardırobun dizayn ediliş tarzına göre konumlandırılan sarkıt avizeler yılın modası olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Mağazalarda veya internette gördüğünü sarkıt aydınlatma modelleri ip, halat ve deri üzerine monte edilmiştir. Sıradanlıktan kurtulup çok değişik tarzlarda sarkıt avizeler tercih edebilirsiniz. Sarkıt avize modelleri de istenildiğinde kısılıp istenildiğinde güçlü bir şekilde açılmaktadır.

Farklı modeller ve değişik duruşlarıyla aydınlatma modellerini yatak odanıza çok yakıştıracaksınız. Mobilyalarınızla avizeleriniz uyum sağlaması gerekir.

1 thought on “Yatak Odalarında Sarkıt Aydınlatma Modelleri

    Ercan KARTAL

    (26 Kasım 2018 - 21:40)

    Harika tasarımlar. Yatak odalarında bu tür aydınlatmalara bayılıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir