Yatak Bazası Değiştirmeden Önce Mutlaka Okuyun

Baza alırken ya da mevcut bazamızı değiştirirken dikkat etmemiz gereken şeyler vardır. Satın aldığımız yataklarda bazanın olup olmaması oldukça önem teşkil etmektedir. Hem sağlıklı bir uyku uyuyabilmek için iyi bir yatak, hem de hayatımızı kolaylaştırmak adına iyi bir bazaya sahip olmak isteriz. Eğer satın aldığımız yatakta bazalı ise bu bize son derece büyük kolaylık sağlayacaktır. Artık aileler evlerindeki fazla eşyaları koyacak yer bulamamakta. Bunun için yatak bazası değiştirmeden önce mutlaka okuyun.

Bazanın Mekanizmasına Dikkat Etmelisiniz

Günümüzde aileler, birikmiş olan fazla eşyalarını dolaplarına sığdırmakta zorluk yaşıyorlar. Tam da bu noktada yatak bazaları devreye giriyor. Son derece avantajlı bir çözüm olan bazalar, bu tür problemleri ortadan kaldırmaktadır. Satın alacağınız bazada ilk olarak dikkat edilmesi gereken şey, bir çok defa açıp kapama yapacağınız için mekanizmasının sağlam olmasıdır. Mekanizmanın sağlamlığını kontrol edip, üretim yapan firma ve uyguladığı fiyat politikası ile iyi bir seçim yapabilirsiniz.

Baza Tabanında Kullanılan Malzeme Oldukça Önemli

Satın almak istediğiniz bazanın güvenlik stoperine sahip olup olmadığını mutlaka sorunuz. Baza alırken dikkat etmeni< gereken en önemli unsurlardan biri de bazanın tabanında kullanılmış olan malzemedir. Sunta bazı içeren baza tabanı, zamanla yıpranarak kırılma ihtimali yüksek olmaktadır. Bazanın içine dergi, kitap ve eşya gibi ağırlık içeren şeyler koyacaksanız, baza tabanında kullanılmış olan malzemeye dikkat etmeniz gerekir.

2 thoughts on “Yatak Bazası Değiştirmeden Önce Mutlaka Okuyun

  Sevda KALKAN

  (28 Eylül 2018 - 16:10)

  Bazalarda açılıp kapanma mekanızmaları çok çabuk bozuluyormuş. Aslı varmı yoksa kaliteye göre baza mekanizmaları değişiklik gösterebilirmi? Bize hepsi aynı gibi geliyor

  Ayfer İNCİ

  (5 Ekim 2018 - 20:41)

  yatak bazası için tehlikeli diyorlar. Gerçekten bir tehlikesi var mı? Yoksa abatılıyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir