Ucuza Mobilya Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Siz de evinizi yeniden dekore etmek istiyorsanız ve bunun maliyetli olmasından çekiniyorsanız hemen bu yazıya göz atarak Ucuza mobilya dekorasyonu nasıl yapılır? sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Sizde boyalar satın alarak, mobilyalarınızın boyanabilecek yerlerini boyayarak değiştirirseniz, yeni ve harika bir salona ucuza sahip olabilirsiniz.

Mobilyalarınızı Boyayın

Evinizdeki mobilyalar eski tarzda ise onları yeniden boyayarak yeni ve Vintage bir havaya sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun için eski mobilyalarınızı ve ahşapları zımparalayın ve dekorasyonunuza uygun ahşap boyası ile boyayın.Ardından parlak yahut mat vernik ile son dokunuşu gerçekleştirin ve harika mobilyalara sahip olun. Mobilyalarınıza uygun koltuk kırlentleri satın alarak da ucuza mobilya dekorasyonu yapmış olursunuz.

Sehpalarınızı Yenileyin

Sehpalarınızda eskidiyse, mobilyalarınıza uygun bir şekilde onları da yeniden boyayın ve dilerseniz eskitme tarzda dilerseniz daha cool renklerde boyayarak salonunuza dahil edebilirsiniz. Ucuz ahşap boyaları ve vernikler ile adeta yeni sehpa takımları yahut orta sehpası satın almış olacaksınız. Böylece ucuza mobilya dekorasyonu yapmış olacak ve evinizin her odasını adeta yenilemiş olacak ve daha da şık ve güzel bir hale gelmesini sağlayacaksınız. Siz de hemen harekete geçin ve birkaç fırça, boya, zımpara alarak mobilyalarınızın rengini değiştirin. Birkaç kırlent ve kumaş ile de koltuk yastıklarınızı da değiştirin. Dilerseniz yastık kılıfı dikerek, mobilyalarınızın yastıklarını renk ve desen yönünden değiştirebilirsiniz.

1 thought on “Ucuza Mobilya Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

    Ayla ŞEKER

    (17 Aralık 2018 - 09:02)

    Ucuz dekorasyon veya pahalı dekorasyon diye aslında bir oluşum yok bence. Tamamen maddi açıdan kazanç için uydurulmuş bir şey. Sonuçta ucuz ve güzel aksesuarlar ile de tamamen evde farklı tasarımlar yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir