IKEA 2019 Yatak Modelleri

Evinizin bütün ihtiyaçlarını bulabileceğiniz, kaliteli ve sıra dışı modelleri ile İKEA yatak modellerinde de yeniliğe imza atıyor. Hem kullanışlı hem de dayanıklı ikea 2019 yatak modelleri ve mobilyaları ile sizde evlerinizi renklendirebilirsiniz.

İkea Model Yataklar İle Sizde Rahat Edin

İkea yatak modellerinin en çok sevilen özelliklerinden biri açılabilen olmasıdır. Açılır yataklar dilediğiniz zaman çift kişinin rahatlıkla yatabilecek duruma getirilir. Yataklar genellikle beyaz ve gri renk üzerinedir. Masif ağacının dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanım sağlar. Ekstra sunulan sünger yatakları sayesinde dilerseniz daha yumuşak ya da sert yüzeyler elde edebilirsiniz. 2019 yılı yatak modellerinde hem rahatlık hem de şıklı baz alınarak tasarımlar gerçekleştirilmiş. Ferforje, masif ağaç ve Fransız modelleri çizilmiştir.

İkea Yataklarına Nasıl Ulaşılır?

İkeanın ürünlerine dilerseniz web sitesi üzerinden dilerseniz mağazalara giderek temin edebilirsiniz. Bulunduğunuz ilde ikea mağazası yoksa elinizin altında gibi web sitesinden sipariş geçebilirsiniz. Ferforje yataklarda ayarlanabilir sistem sayesinde, çocuk odalarında oldukça avantajlı duruma gelmektedir. Büyüme ile orantılı olarak yatağın uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Geniş depolama alanları ile yaşama alanlarınızı genişletebilir, kullanışlı ve pratik ürünlerle çok daha fazla elverişli köşeler yaratabilirsiniz. İkea ürünlerinin bir diğer özellikleri de küçük alanları değerlendirme olanağıdır. Özellikle dar evlerde, ikea modelleri daha kullanışlıdır. Şık, dayanıklı, pratik, kullanışlı yatak modelleri ve ürünler için ikea’yı tercih edebilirsiniz.

1 thought on “IKEA 2019 Yatak Modelleri

    Kurtuluş İNAN

    (14 Aralık 2018 - 13:29)

    İkea Mağazasına yeni gezdim ancak daha 2019 ürünler gelmemişti. Yeni tasarımlar haftaya gelecek dendi. Bakalım yazıdaki mobilya takımı güzelmiş en kısa zamanda giderim tekrar geri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir