Doğtaş Yatak Odası Modelleri

Doğtaş yatak odası modelleri bize çok sorulan koleksiyonlardan biri oldu. İçinde bulunduğumuz yıl koleksiyonuna yeni modeller ekleyen Doğtaş Mobilya kalite ve estetik anlayışını yine gözler önüne sermiş. Fiyat bilgileri ve örnek takımların fotoğraflarını yazının sonunda ekledim. Umarım yatak odası tercihlerinize yardımcı olur.

Genel olarak dünyanın hemen hemen her yerinde yatak odaları görselliği ve güzelliğiyle göze çarpar. Ailelerde özellikle hanımların en önem verdikleri odanın başında da gelir yatak odaları. Aynı zamanda rahatlığı ve ferahlığı da önemlidir. Hem odam güzel gözüksün hem de az eşya ile ferah olsun istiyorsanız Doğtaş yatak odası modellerine bir göz atın.

Tek Kişilik Yatak Odaları

Tek kişilik yatak odalarında fazla eşya bulunmaz ama yinede bulunan eşyaların kalitesiyle gösterişlidir. Yatak başlığında kişinin talebine göre deri veya ahşap gibi çeşitli maddeler kullanılır. Yine kişinin isteğine göre yatağın altında sürgülü bir yatak daha vardır. Tek kişilik yatak odasında komodin dolap ayna çalışma masası da isteğe göre bulunabilir. Bu odalarda kıyafet dolapları çift kişilik yatak odasına göre küçük ama çocuk yatak odasına göre daha büyüktür.

Çift Kişilik Yatak Odaları

Çift kişilik yatak odaları genelde evli çiftlerin odasıdır. Doğtaş Yatak Odası Modelleri kolleksiyonunun tamamına yakını bu konseptin ürünleridir. Bu tip odalarda genelde büyük bir yatak bu yatak isteğe göre farklılık gösterebilir. Bu yatak odalarında genelde yatak, dolap, komodin, ayna ve çalışma masası bulunur isteğe bağlı şekilde. Ama her zaman tek kişilik olmaz mesela ranza çeşitleri de var kardeşler veya arkadaşlar altlı üstlü yatabilirler. Bu odalarda kıyafet dolabı diğer odalara nazaran daha büyüktür ve daha kullanışlıdır. Kıyafet dolapları gibi komodinlerde daha geniş bir yapıya sahiptir.

Çocuk Yatak Odaları

Genellikle tek kişilik olan bu yatak odaları çift kişilik de olabilir. Erkekler için araba şeklinde, motor şeklinde bulunurken kızlar için çilek, prenses evi şeklinde bulunabilir. Erkekler için özellikle vazgeçilmez bilgisayar ve bilgisayar masaları, duvara monteli televizyonda konsolla oyun oynama yerleri bulunur. Kızlar için ise yine bilgisayar masası ve bilgisayar oynama yeri bulunurken kitap okumak için küçük puf yastıklar ve kitaplıklar bulunabilir. Oyuncak koyma yeri ve oyuncak ile oyun oynama yerleri de bulunan bu odalar hem ferah hem de kullanışlıdır. Evin büyüklüğüne göre değişiklikler gösteren bu odalar fiyatlarda da değişiklik gösterir. Bu odalarda kıyafet dolabı ve komodinler daha küçüktür.

Doğtaş Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

MAYER YATAK ODASI
8.095 TL 5.621 TL

RAVENNA YATAK ODASI TAKIMI
8.480 TL 5.889 TL

LOFT YATAK ODASI TAKIMI
8.944 TL 6.211 TL

PALERMO PERA YATAK ODASI TAKIMI
10.061 TL 6.987 TL

RETRO YATAK ODASI TAKIMI
10.691 TL 7.424 TL

ELITA YATAK ODASI TAKIMI
10.762 TL 7.473 TL

RIENA YATAK ODASI TAKIMI
10.998 TL 7.637 TL

NORWAY YATAK ODASI TAKIMI
12.028 TL 8.353 TL

SIENTO YATAK ODASI TAKIMI
12.162 TL 8.446 TL

CLARISSA YATAK ODASI TAKIMI
12.185 TL 8.462 TL

COUNTRY YATAK ODASI TAKIM
13.727 TL 9.533 TL

GOLD YATAK ODASI
14.372 TL 9.981 TL

MARSALA YATAK ODASI
15.647 TL 10.866 TL

CASABLANCA YATAK ODASI TAKIMI
16.827 TL 11.685 TL

NEW EXCLUSIVE YATAK ODASI TAKIMI
17.692 TL 12.286 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir