2019 Yılı Dekorasyon Renkleri

Ev dekorasyonunda renklerin yeri çok özeldir. Dekorasyon ürünlerinde kullanılan renkler birbirleriyle uyum içerisinde olmalıdır. Tasarımcılar büyük uğraşlar vererek gerçekleştirdikleri tasarımlarda renkleri belirliyorlar ve insanların beğenisine sunuyorlar. 2019 yılı dekorasyon renkleri de yine büyüleyici güzellikleriyle evlerinizi renklendiriyor.

2019 Renkleri

Geçmiş yıllarda var olan mor renk saltanatı halen devam ediyor. Mor rengin farklı tonlarıyla mükemmel tasarımlar oluşturulmuştur. Mor ile birlikte tatlı flamingo portakalı, çarpıcı kırmızı tonları kullanarak göze hitap eden dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Cappuccino rengi ile birlikte yeşilin sıcak tonlarını harmanlayarak ev dekorasyonunda farklı havalar yaratabilir, muhteşem fikirler oluşturabilirsiniz. Mobilyalarda, duvarlarda, kumaşlarda ve aksesuarlarda bu renklerin harmanlanmasıyla birlikte çok özel tasarımlar ortaya çıkabilir.

Zarif Baştan Çıkaran Gri Ve Bordo Tonları

Baştan çıkaran renkler olarak nitelendirilen gri, bordo ve siyah birleşimiyle oluşturulan dekorasyon fikirlerinde göreceğiniz geçişler mükemmel güzelliktedir. Kuğu beyazı yanında derin gri tonları, bordo kırmızısının büyüsü ve havyar siyah tonları, yeşil renkler birlikte 2019 mobilya tasarımlarında yerlerini aldılar. Modern ve cesur tasarımlarda görebileceğiniz bu renk karmaşası içinizi ısıtacak çizgiler ve yansıtmalar sunacak. Mobilyalarda bu sıcak ve iddialı renk geçişleri uygulanırken duvarlarda daha sakin ve dingin renk tonları kullanılıyor. Ancak dar alanlarda parlak renk kontrastları uygulayarak canlı ve heyecanlı duruşlar yakalayabilirsiniz. 2019 renk trendleri patlayan canlı renkler üzerine kuruludur, parlak kadifeler, göz alıcı mobilyalar evlerin olmazsa olmaz parçalarıdır.